Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEBEK GÖRMEK

25.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nurhan Güneşli
Rüyamda annemin bir çocuk doğurduğunu gördüm yani yeni bir kardeşim oluyordu.Ama doğan çocuk esmer tenli ve sakattı.Bacakları tutmuyor ve sırt tarafına bakıldığında için boş hiçbir organı olmadığını görüyordum.Ama çocuk hep gülümsüyordu hiç ağlamıyordu.Bizimkilerin yerine çocuğa hep ben bakıyordum.Sonra annemle tartışmaya başladım neden dünyaya getirdin bu çocuğu madem bakamıyacaksınız.40 yaşından sonra neden diye anneme bağırıyordum.Ama kardeşimi seviyodum bundan şikayetçi değildim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ailenize müjdeli bir haber var. Ancak bu haberin içi boş, sonucundan bir şey çıkmayacak. Üstelik bu haberin sorumluluğunu da size yükleyecekler. Ben rüyanın bir bilinçaltı rüyası olmadığını düşünerek yorumladım. Eğer yetişkin değilseniz ve ortada bir kardeş konuşması varsa bu rüya bir bilinçaltı rüyası da olabilir. İyi bayramlar diliyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA