Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEBEK EMZİRMEK

30.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mekran
Rüyamda hamileydim ancak kendi çocuğum değildi.Daha sonra doğum yaptım ama o kısımları hiç hatırlamıyorum birden bebek büyük bir şekilde duruyordu.Sonra bebeği hiç emzirmediğimi farkettim ancak bebek kendi bebeğim olmadığı için süt gelmez diye düşündüm.Göğsümü bir iki defa sıkınca birden süt gelmeye başladı ve çok mutlu oldum.Sonra neden şuana kadar bebeğe süt vermedim diye üzüldüm sonra birden bebeğe bakınca bebeği bayağı büyümüş gördüm.Ama benden süt gelmesine de çok mutlu olmuştum.Teşkkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkası için sıkılmışsınız ama sonuçlar yine sizi memnun edecek şekilde gelişecek. Bu sürecin sonucunda beklenmedik güzellikler elde edeceksiniz. Bir başarı söz konusu olabilir ve bundan sonra bu yönde ilerleyebilirsiniz. Bunun için yeterince gücünüz var, kendinizi bu güzle şeye kanalize edin, başaracaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA