Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEBEK EMZİRMEK

15.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ylz
Kendimi yatakda tanimadigim bi adamla kucagimda bi oglan cocuguyla giruyorum adamin sirti bana donuk cocugumun babasi eski sevgilimmis bu adamin burda ne isi var diyorum adam bana cocugu emzirmemi soyluyo ama sut gelmiyo bebek benle konusmaya basliyo ve sut tikanmis diyo eliyle gogsumun ucunu cekiyo ve hortum gibi bisey cikartiyo ve bana goruyomusun butun sutler burda donmus diyo eliyle onu cikartiyo hortumu dahada cekmek istiyo korkuyorum birakmyorum sonra sut geliyo diyorum ve emziriyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir sonuç elde edeceksiniz, herkese nasip olmaz güzellikte. Ancak bu bir sonuçtan çok bir başlangıç; emek vermelisiniz, çaba sarfetmelisiniz ki verimli olsun. Bunun için kendinizi yeterli hissetmeyebilirsiniz. Duyduğunuz şey ruhsal rehberlerinizin sesi olmalı. Hem size yapmanız gerekeni söylemişler hem de bunu yapmanız için size şevk aşılamışlar. Şimdi yeterince eforunuz var; yeni bir başlangıç için hazırsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA