Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEBEK EMZİRMEK

24.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen septer
Bir oda da sevgilim sevgilimin annesi var.Biz tatilde gibiyiz.Bana terlik almışlar ama küçük onu deniyorum.Bir tek terlik daha var 20 sayı büyük.Terlikler olmuyor.Bir tanıdık olduğunu anladığım bir kadın geliyor.Sevgilim sevgilimin annesi gelen kadın hepsi birer çocuk emzirmeye başlıyor.Ama sevgilimin emzirdiği çocuk kim bilmiyorum.Odada 3 erkeğiz bakmayın diyorlar sadece.Tam o arada sevgilimin annesi çocuğu yere düşürüyor.Ama çocuk bebek değil biraz daha büyük.Yetişmeye çalışıyorum rüya bu kadar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu ailede size uymayan bir şey var. Ne olduğunu bilemem ama yaşam tarzlarınız, hayata bakışınız veya maddi durumunuz uyumsuz olabilir. Sevgilinizin annesi bir amaç için emek veriyor, sevgiliniz de öyle. Ciddi bir şeyle uğraşıyorlar. Anne, bir ara hedeflerinde gerileme yaşayabilir. Ama bu durumun onu durduracağını hiç sanmıyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA