Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEBEĞİN SALDIRMASI

13.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen fatmasah
Rüyamda hastane gibi biyerdeyim prematüre bir çocuk buluyorum yeni doğmuş.Ona bir zarar gelmemesi için elimden geleni yapıyorum çocuk çıplak.Onun üzerine örtmek için bişeyler arıyorum.kata çıkarmamı orda bakacaklarını söylüyorlar.Odaya götürüyorum bu arada oraya giderken bir kalabalığın arasından geçiyorum.Odaya gittiğimizde bebeği yatağa yatırıyorum sonra bebek yatağın üzerinde yuvarlanıyor düşmesin diye koşup onu tutmaya çalışıyorum ama o bana elinde bıçak gibi bişeyle bana saldırıyor.Çok korkunçtu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bebeğin saldırması.. Yeni gelişmekte olan bir durumu benimseyecek ve içselleştireceksiniz. Ancak bu durum sonradan sizin için çok büyük bir tehdit olabilir. Hayatınızdan bazı şeyleri söküp çıkartabilir, çok dikkatli olun. Şu sıralar yeni adımlar atmak sizin için çok doğru olmayabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA