Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEBEĞİN ÖLMESİ

18.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen denizzumral
İyi günler ... Rüyamda villa gibi bir evde camdan deniz suyu giriyordu cam patlıyor ve evi su basıyordu üst katta çirkin kötü suratlı bi adam bana bi şey vermeye kalktı onla nefes alırsam 2 saat daha boğulmadan yaşayabileceğimi söyledi ama ben almadım adam bir demire ellerinden bağlıydı... alt kata indiğimde heryeri su basmıştı 1 yaşlarında sarışın mavi gözlü bir kız bebeği vardı onu kucağıma aldım tamamen suyla doldu heryer ben ona sıkıca sarıldım kendi gözlerimi de kapattım ama bebek hmen öldü
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ani sorunlar özel yaşamınızı alt üst edece gibi görünüyor. Beklemediğiniz gelişmeler bunlari hiç hazırlıklı değilsiniz. Bir beklentiniz ne yazık ki sona erecek. Bu çok önemli bir ayrıntı değil aslında hayatınızda önemli olan siz iyi olun. Uzatmayı teklif edecekler size, süreç daha zorlu olabilir, iyi yapacaksınız ve kabul etmeyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA