Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEBEĞİN KARINDA ÖLMESİ

29.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rüyasever
Rüyamda hamile olup karnımda çocuğun öldüğünü gördüm. ayağımdaki çorabın birini çıkartıyorlar diğeri ayağıma yapışmış çıkaramıyorlar. ayaklarım ıslak ve pis, karanlık bir alanda dolaşıp kız kardeşlerime ulaşmaya çalıştım sonra buldum. önceki evimdeydim yatak odamın iki başında siyah ünite gördüm eski bir televizyon sehpası ve gaz lambası var üzerinde altlarında dantelden örtü var. bakır tabaklar vardı sonra dedim ki acaba eşim bunları çalıp mı getiriyor yoksa aldığı yerin haberi var mı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ne yaık ki sıkıntılı bir bekleyişle sonuç almaya çalıştığınız şeylerle ilgili hayal kırıklıkları var. Sıkıntı duyabilirsiniz ve belki de ruhsal bazı yaralanmalar yaşayacaksınız. Ama aileniz size destek, onların yanında durmaya çalışın. Eşinizle ilgili kuruntularınız bilinçaltınızın ürünleri olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA