Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEBEĞİN KAN KUSMASI

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dreamer
Kucağımda yeni doğanbir bebek yanımda ablamla bir evine gidiyoruz ev çok kalabalık bebek hasta ve kan kusuyor telaşlanıp ablama veriyorumannem orada onu alıp hastaneye gideceğiz ancak annem balkonda sohbet edip kahkahalar atıyor bebeği ablama veriyorum korkuyorum kankustuğu için karşıdaki akraba bana yeni doğum yapmana göre iyi kilo vermişsin diyor o bunu diyince bebeğin benim olduğunaşaşırıyorum çocuk tekrar kan kusuyor eniştem bizi hastaneye götürüyor. Bekarım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ayrılık haberlerini temsil eden bir rüya bu. Küslükler, ani ayrılışlar, akrabalar arası istenmeyen küslükleri temsil eder. Bu durumu ablanızla paylaşacaksınız. Anneniz dışarıya karşı sorunlarını belli etmeyen ve hatta mutlu rolü oynayan biri. Bu nedenle sizin sorunlarınızla da yeterince ilgilenmiyor olabilir, uzak durmaya çalışıyor. Ablanız ve eşi size yardımcı olmaya çalışacaklar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA