Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEBEĞİN DÜŞMESİ

08.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ROZI
Benim bebeğimi başkası doğurmuş,bana verdiler,yatağın baş ucunda 3 sene önce ölen annem vardı,bebek emekliyordu,kenardan düşecekken kurtardık.Daha sonra Çin seddi gibi bir duvarın yanında çok dik merdiven vardı,ben çıkamadım,önümde 6 sene önce ölen babaannem vardı,o çıktı.Ben duvarı yandan dolandım,duvarın öteki tarafı uçurum aşağısı yeşil ağaçlıklıydı.Yan tarafımda aile büyükleri vardı,karmaşa oldu,bebek aşağı düştü.Kırmızı tulumlu.kardeşim düşürmüş,sarıldım üzülme,sen önemlisin dedim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Biri sıkıntısını çekmiş, evren sonuçlarını size hediye etmiş. Bu durum ilahi bir yardımmış aslında. Ama siz değerlendirmede zorluklar yaşıyorsunuz, size yol açıyorlar, siz korkularınıza yeniliyorsunuz. Kendinize kolay geleni yapma huyunuz nedeniyle evrenin size armağan ettiği güzelliği kaybetmek üzeresiniz. Kendinize ait şeylere sahip çıkın, çok istediğiniz şeyler elinizden uçup gidince gerçeklerin farkına varacaksınız ama artık çok geç olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA