Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEBEĞİN CİNSİYETİ İLE İLGİLİ KAYGILAR DUYMAK

10.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İstenmeyen Gelin(1)
Rüyamda önce kayınvalidemle tartışıyorum.Bir grup var okul bahçesinde halay çekiyor. Ben de katılmak istiyorum.Merve diye birini gösteriyorlar bana pembe gömlek giymiş öğrenci.Merve diye hiç tanıdığım yok. Öğrenciyim bende sırada oturuyorum.Kalabalık arasından sarı saçlı yaşlı bir kadın konuşma yapıyor sonra üzerini çıkarıp çırılçıplak denize atlıyor.Evdeyim eşim var çamaşır makinasında çamaşırlar yıkanmış.Makinanın içinde duruyor Makinede bebekte varmış. Eşime soruyorum cinsiyetini.Kıza benziyor diyor tam emin olmasa da.Nasıl olur herkese erkek dedik diyorum.Kayınvalidem geliyor aklıma.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada bebeğin cinsiyeti ile ilgili kaygılar duymak.. Rüyanın tamamı sizin bilinçaltınızın ürünleri. Erkek bebek ile ilgili süreç, cinsiyetin kaygıları, eşinizin ailesinin yaklaşımları ya da buna ilişkin kaygılarınız bilinçaltınızda izler bırakmış. Bu arada çocuklar yüzünden ara verdiğiniz iş yaşamı da ayrı bir yara içinizde. Yeniden başlarsanız başarılı olabilir misiniz diye kaygılanıyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA