Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEBEĞİN BÜYÜMESİ

12.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Şükür
Merhaba, annemin rüyası.. rüyasında evde kalabalık misafir varken kapı çalıyor açtığında ufak tefek yaşlı bir dede içeri geliyor annem şaşırıyor daha sonra evin içinde o dedeyi bir daha görmüyor içeride bir bebek olduğunu ve sol göğsünden onu emzirdiğini görüyor bebek bir anda büyüyor 1 yaş civarına geliyor ve konuşmaya gülmeye ve yürümeye başlıyor bebeğin üzerinde beyaz bir elbise var ben heyecanla bakın siz de gördünüz mü bebek birden büyüdü neler yapıyor diye heyecanla anlatıyor bu arada eve giren dedenin de varlığını sadece annem biliyor ve görüyor.. kurulu 2 masa var yemek yenecek masanın birindekiler bizim tanıdığımız insanlar ve akraba ama diğerindekiler yabancı ..annem sadece tanıdıklarına bu bebek meselesini anlatmaya çalışıyor. Çok teşekkür ederiz , sevgilerimizle ..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok güzel ve müjdeli bir gelişme olacak. Anneniz bundan sonra kendi içinde hissedeceği sonuçlar için emek verecek. Bu emek bollukla, bereketle ilgili. Kimsenin bunu anlamasını beklemesin. Çünkü insanlar onun boşa emek verdiğini düşünecek. Ya da hayal kurduğunu. Ancak o iç sesine güvensin. Sonuçta, hızla gelişen bir süreçte maddi ferahlama olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA