Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEBEĞİN BİLEĞİNDE RAKAMLAR GÖRMEK

26.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen BİLGEN
Rüyamda banyoya benzer bir yerdeyim. Bebek var orda ve çıplak. Bana şeytan olduğu ve dikkatli bakmam söyleniyor. Bebekte bir anormallik görmüyorum. "Yaklaş ve aynadan bak" deniyor. Aynanın icinden bebeğe baktığımda, komple bütün vücudunda okuyamayacağım şekillerde ve biraz arapçayı andırır yazılar var. Sol bileğinin iç kısmına bakmam söyleniyor. Bileğin iç kısmında çok net 42 rakamını okuyorum. Yalnız 4 rakamının yazım şekli swastika gamalı haç'ya çok benziyor. birde 08 rakamı var
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Şeytan kötülüğün simgesidir. Size gelecek bir haber sizi bir kötülüğe çekebilir. Uyarmışlar sizi bu konuda. 42 sayısı bu haberde bir kadının, bir dişinin etkin olacağını söylüyor size. O kişiyi tutatlı biri olarak tanıyorsunuz üstelik. Sekiz rakamı ise konuya ait bir tarihi ya da vadeyi söylüyor olabilir. Rüyayı bir yere not alın. Bir tecih yapmanız gerekirse uyarıları dikkate almaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA