Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BEBEĞİ KALDIRAMAMAK

05.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dream
Rüyamda ablamla diğer ablamın eşinin bir ortak bir iş yapmaya çalıştıklarını gördüm sonra ablam daha baştan anlaşamadık olmaz bu iş diyor bütün aile bir evdeydik o evi satın almışız biraz eski bir ev tuvalete giriyorum banyo ile birarada yerde yeşil birşeyler var ıspanak gibi bunları kim attıki buraya neden bu evi aldıkki diyorum erkek bir yeğenim var bebekmiş daha eniştem tutayım diye bana veriyor ama bebek o kadar ağır geliyorki ikimizde düşecekken zor kaldırıyorum iice güçten düşmüşüm diyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Eniştelerinizin hem fikir olduğu bir konu sizi geçmişte yaşanan bazı sorunlarla yüzleştirebilir. Bazı kısmetler heba olmuş ama üzerinde fazla durmamak lazım. Sürecin sonunda elde edeceğiniz bir sonuç, müjdeli bir gelişme sizin tahmin edebileceğinizden çok daha büyük güzellikleri yaşamanıza neden olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA