Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAYRAK ÇEKMEK

06.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hülya koçyiğit
Kahin Hanım sizi çok meşgul ediyorum biliyorum ama inanın çoğunu daha yazmıyorum hergün görülürmü hergün görüyorum yorumlarınız için çok teşekkürler. Ben 51 yaşında devlet memuruyum direğe Türk Bayrağımızı iple bağladım birde düğmesi varmış düğmeye basınca dalgalanıyormuş düğmesine gerek yok diyorum yani normal şekilde dursun diyorum dalgalanmadan duruyordu.Hayırdır inşallah
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gördüğünüz rüyanın bilinçaltınızdan kaynaklanmadığına eminseniz rüyayı gönderebilirsiniz. Elbette ki rüyanız haberci ise ben yorumlayacağım. Rüya yorumlama sayımızın bir haddi var bu nedenle daha önceden yorumlanan çok benzer içerikli rüyaları yorumlamıyorum ama bu konuda size e-mail atarım ve bilginiz olur. Gelelim rüyanıza; rüyanız milli bir başarı için sürecin başlamış olduğunu haber veriyor. Bayrak genellikle sizin dışınızdaki başarıları temsil eder ama bazen de kişinin kendisini ilgilendiren önemli resmi başarıları temsil edebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA