Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAVULU TOPLAMAK

08.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yolcu
Rüyamda bir minibüsle eve gidiyordum eşyalarım da yanımdaydı bavul ve koliler ile bir mola verdik indim ama içimden eşyalara bir şey olur git bak diye geçiyordu gerçekten Baktım ki bir çok eşyamı dağıtılmış saçılmış bir kısmı yok aramaya başladım topladım eşyalarımı sonra gittim arabanın sahibinin dalga geçer hallerini görümce sen yapmış olabilirsin dedim. Adam sırıtıyordu ama hem de çok kızdı. Beni arabadan indirmek istedi ama şoför yapma etme bu saatte napar dedi araba bir ara durdu ben beni atacaklarını sandım ama sonuçta durdu ve sonra hızla hareket etti.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ait olduğunuz iş yerine ya da sosyal gruba üye bazı insanlar sizin sakladığınız ve namahrem gördüğünüz şeylerin ortaya dökülmesine neden olabilirler. Dikkatli olun. Neyse ki otorite konumundaki akıllı insanlar sizin yanınızda olacaklar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA