Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAVULLARI ALMAK İSTEMEK

11.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen leyla ecrin
Selam benle kız kardeşim ikimizde bekarız bir yolun üstünde duruyoruz trafik yoğun elimizde iki küçük valiz var onları yolda bırakıyoruz yürüyoruz sonra kardeşime diyorum valizlerimizi alalım kardeşimle sınava mı işe gidiyorum hatırlamıyorum ama geri dönüp valizlermizi almaya gidiyoruz bir çocuk valizlermizi iki köpeğin ağzından alıyor ve köpek çocuğu kolundan isirdı köpeklerin aşısı var diyordu bir adam birşey olmaz biraz acır diyordu.çok merak ediyorum yorumunuzu tşk.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatınızda tecrübelerinizi ya da bu güne kadar yaptığınız iyilikleri kullanabileceğiniz yeni bir gelişme olacak. Ancak bunları kullanmada zorluklarınız olacak. Hayat size yardım etmeye çalışsa da başkalarının yakın dostları buna izin vermek niyetinde olmayabilirler. Bu rüya işe girme ile ilgili ise size engel çıkartmaya çalışacak olanlar var demektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA