Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAVUL GÖRMEK

14.03.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Günaydın
Önce annemi gördüm beya bir gömlek altına diz altı etek giymiş gömleği eteğin içine koymustu etek kırmızılı turunculu pestemaldan yapılmıştı aynı pestemaldan basına da sarılıydı biz trabzonluyuz nornqlde annem hıc kullanmaz ama bızım yöreye özgü cinsten birşeydi taktıgı sonra kendımı gordum galıba köyden getırmısım tam emın degılım bır koyu renk bavul buluyorum acıyorun ıcını aa dıyorum bır suru kulotlu corap siyah kahve acık sutlu kahve renklerde bır suru hıcbırı gıyılmemıs katlı benımde guya Birkac tane gunluk kılotlu çorabım varmıs dıyorum bunları ben ceyız dıye sakladım sakladıgımı da unyttum keske gıyseydım bunları benımde az corabım var dıye dusunuyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bavul geçmişimizin ruhumuzda bıraktığı izleri temsil eder. Annenizle ilgili bazı travmalarınız olabilir. Geçmişte yapamadığınız bazı şeylerin pişmanlığını yaşıyorsunuz. Eskiden yaşadıklarınızı hiç unutmuyorsunuz ama anılarınız size güç veriyor çoğu zaman.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA