Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAVUL GÖRMEK

01.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Asli
Rüyamda kardeşim çanta örmüştü.Bi atolyedeydik.Atölye sahibi cantayi beğendi aldi.Sonra ikimizi okulda bi sinifta gördüm.Kardeşimin arkadaşı kardeşimin bavulunu almak istiyordu.Güya biz köye gidecekmisiz.Bende kardeşimin bavulunu arkadasina vermek istemedim.Tartistim.Arkadaşı da bana laf etti.Sonra kardeşime iste arkadasinin gerçek yüzü dedim.Ruyayi tekrar anlatmak zorunda kaldim kusura bakmayin.Yasimizi öğrenmek istemistiniz.Benim 18 kardeşimin 14 yasi.Ruyanin tabiri nedir ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kardeşinizin çevresi geniş ve siz bunu biraz çekemiyorsunuz sanırım. Arkadaşlarının onu yeterince sevmediğini ve onu yanılttıklarını düşünüyorsunuz. O kendine çevre oluşturmayı biliyor, yeteneklerini ortaya seriyor ve biraz da şanslı olabilir. Bırakın o hayatını yaşasın, siz kendinize arkadaş bulmaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA