Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BATAKLIK GÖRMEK

29.07.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çagi
Merhaba ben 35 yaşında evli bir cocuk annesiyim. Rüyamda eşimle telefonda görüşüyoruz 18 yaşlarında iki çocukla tatile gidecek misim. Eşim telefondan rezervasyon yapiyor bizim için. Bir taraftan valizimi hazırlayıp bir taraftan esimin ailesinin iki erkek çocuğuyla tatile gitmemi yadırgarlar diye düşünüyorum ama çocuklarla yakın arkadaşmışız ve eşim durumu çok dogal bulup rezervasyon yapıyor aile ile . Bir anda kendimi tatil yapacağımız yerde buluyorum ama denizin 500 metre ilerisine kadar petrol çıkarma makinalarına benzer makinalarla altın arıyorlar ve kıyıdan 500 metre ilerisine kadar kum denize karışmış ve adeta sarı kumdan bir bataklık haline getirmiş. Insanlar bu denizde yüzüyor. Bende kiyi boyunca yürüyüp girilebilecek temiz bir yer arıyorum ama yok. En sonunda kıyıda bir delikanlıya soruyorum buralar hep böylemi temizbir yer yokmu diye. Yok diyor buralar hep böyle diyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, biraz dinlenmeye ihtiyacınız var sanırım. Bataklık dert, tasa ve sıkıntılı dönemleri anlatır. Bataklığa karşıdan baktığınıza göre sorunu önceden fark edip ona göre önlem alacaksınız demektir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA