Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞUCUNDA BİRİNİ GÖRMEK

02.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen çilek
Kendimi karyolamda uyurken görüyorum, gözümü açtığımda başucumda bana bakarak bekleyen , tanımadığım genç , beyaz tenli , temiz yüzlü bir genç kadın görüyorum. Hiç konuşmuyor ama, beni bekliyormuş başucumda ben başımı kaldırıp bakarken karşı duvarda beyaz plastik bir çeşme beliriyor, duvarda çeşme var diyorlar, ben bakarken bu sırada çeşme otomatik olarak sol taraftan tam benim karşıma dönüyor,bu sırada bakarak bana kalkıyor ve karşımdaki kanepeye gidiyor, bu sırada birazda ürktüm sanki tşk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Üçüncü gözümüz rivayete göre doğduğumuzda açık olurmuş. Aynı mekanda fakat farklı boyutta varolan varlıkları ve cisimleri bu göz sayesinde görebiliyoruz. Ancak maddi dünyada kısa süre sonra bu göz kapanıyor ve artık diğer alemlerle iç içe yaşamamıza rağmen onları göremiyoruz. Aynı mekanda farklı boyutları bir arada görmüşsünüz. Bir tür astral seyahat. Başınızda bekleyen varlık ruhsal rehberiniz, hepimizin başında bir ya da birden çok ilahi varlık vardır, bazen onları hissederiz ama göremeyiz. Çeşme size bereketin geleceğini haber veriyor ama bir şeyin farkına varmanız gerekiyor. Artık görmeniz için tam gözünüzün önüne koymuşlar. Dikkatinizi toplayın, size ne göstermeye çalıştıklarını anlamaya çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA