Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞÖRTÜSÜ TAKMAK

18.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen sevda sevda
Günaydın rüyamda arkadaşımı görüyorum gözlerinde lens kıyafeti çok farklı ve estetik yaptırmış şaşırıyom bunları yaptırcık biri değil çünkü., fakülte koridorlarında ilerliyorum ama bu kezde hani bilindik okul koridorları vardırya loş ışıklı üzerimde tam vücudumu saran bir nevi balık şekilnde üstelikde başımıda sıkıca başörtü ile sıkıca bağlamışım elbise ile tam bi tarz olmuş...başörtülü değilim elbisenin renklerini bilmiyom elbise ve başörtü tam bütün içinde ...teşekkür ederim şimdiden
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşınızda olumlu değişimler olabilir, güzel olmak,mutlu olmak anlamına gelir çoğu kez. Balık şeklinde giyinmeniz ve başörtüsü takmanız çok istediğiniz şekilde biriyle evleneceğinizi temsil ediyor olabilir. Ancak okul koridorları evlilik yerine başka bir bağlılık yaşanacağını söylüyor da olabilir. Kariyerinizle ilgili ya da eğitiminizle ilgili istediğiniz yönde gelişmeler olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA