Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BASKI GÖRMEK

07.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kardelen
Rüyamda dayımın iki damadından biri diğerini kavga edip öldürüyor.Ben bir yandan eşi ölen kuzenime bunu ona nasıl söylerim diye panikle koşturarak onu arıyordum.Peşi sıra bir rüya daha gördüm;Annemle beni gizli perdeli bir alana alıyorlar.(Bize bir ayrıcalık yapılıyormuş gibi özelhissediyorum oan)Orda melih gökçek ve adamları vardı.Bize şu pusulalara oy basacasaksınız diye emrivaki yapıyorlardı.Parti ismi de büyük birlik partisi idi.Ben sinirlenip bu partiye oy vereceğimizi kim söyledi diyordum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kuzenlerinizin eşleri arasında gizli bir husumet başlamış; bu durum devam ederse birbirlerinin hayatlarını olumsuz yönde etkileyecekler. Konuyu tesadüf eseri öğrenebilirsiniz. Oy kullanma konusundaki baskı çevrenizden hissettiğiniz siyasi baskının bir yansıması. Bu durum ruhunuzu çok rahatsız ediyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA