Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ YERİNDE OLMAK

03.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen A new hope
Rüyamda benim ama ben değilim çok üzgün ve mutsuzum.Kız kardeşim ama gerçek hayattaki kardeşim de değil benim için deniz kıyısında buzdan sevgiyi sembol eden bir heykel yapmış.Elimden tutarak bana gösteriyor. Çok ilginç ki öpüşmeye başlıyorum ve buzdan olan heykel erimeye başlıyor.Sonra babam geliyor ama babam değil genç bir erkek benim elimde de iki dal sigara var. Sigaranın uçları sarı değilde şeker pembesi renginde.Sigara içeceğim babama sigaramı yakar mısın diyorum kızıyor. Yine ilginçtir ki bu sefer babam olacak kişiyle öpüşmeye başlıyorum ve uyandım. Rüyalarımda ki hiçbiri gerçek hayattaki kişiler değil sözde ben kız kardeşim ve babammış.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bizler ne yaparsak, ne düşünürsek ortak bir bilinçte yaptıklarımız bir araya gelir. İnsanlığın sonunun da bu ortak bilince verdiğimiz negatif enerji yüzünden geleceği düşünülüyor zaten. Bazen uykumuzda bu bilinçten bilgi vakumlarız. Bizim dışımızda gelişen bazı olayları da bu bilinçten elde ettiğimiz bilgilerle öğrenebiliriz. Sizin zihniniz de bu bilinca bağlanmış ve bir başkasının hayatının, belki de hayallerinin içine girmişsiniz. Belli ki mutsuz biri. Hayatında sevgi yok; belki de bir ensest ilişki de sevgiyi nafile arıyor. Çevresi soğuk, acımasız ve ketum insanlarla dolu. İçindeki sıcaklıkla onları ısıtmaya çalışıyor olmalı. Onun çaresizliğine tanık olmuşsunuz. Aslında sandığınızdan daha çok yaptığımız bir şey bu. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA