Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ YEMEĞİNİ YEMEK

12.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hatice kubra
Merhaba kahin.Rüyamda bi okulda öğreticilik yapmak istiyormuşm.Baska bi öğretmen kayıpmış,yerine derse giriyorm.kimse anlamaz inş.diyorm.bi de yemek yiyorum.Hocam bu usulsüzlüğü kimin yaptığını araştırrken kamera görüntülerine bakıyor.Ben hocama kendimi savunuyorum hocalari yoktu,beni biliyosunuz dayanamadım diyorum. Ancak ceza sahte öğretmenlik yaptığım için değilmiş kamerada orada o yemegi yedigim çıkmış.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya başkasının hakettiği parayı sizin alacağınızı söylüyor. Birisinin yerine eğitimcilik yapabilirsiniz belki ama konu bambaşka bir şey de olabilir. Rüyalarda beklentilerimizi semboller olarak görürüz bazen. Ceza beklentiniz vicdani sorgulama yaşayacağınızı söylüyor. Kimse sizi cezalandırmaz ama siz kendinizi cezalandırmayın. Çünkü biz kendimiz hakkında yargıya varırsak evren de bizi yargılarımızın sonucundaki cezaya çarptırır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA