Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ KAVGASINA TANIK OLMAK

11.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Flowers
Sokakta bir adam olgun bir kadını kovalıyordu. Adamın elinde balyoz vardı. Kadının elinde 50 lira vardı adam onu istiyordu. Kadında evde çocuklar aç dolapta bişey yok veremem dedi. Adam balyozla kadına vurmaya başladı. Kadında beni görünce parayı bana uzattı ama kadının elindeki 50 lira bana uzattığında 100 lira oldu. Ondan sonra adam kadına balyozla vuruyordu ve vücudunun morardığını gördüm. Ben parayı almadım. Yok teyze alamam dedim. Ondan sonra kaçmaya başladım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkasının kavgasına tanık olmak.. Bizi hiç ilgilendirmeyen işlerin içinde olduğumuz, başka hayatlara ait rüyalar genelde ortak bilinçten alınan mesajlardan ya da ara boyuttaki hayallerden kaynaklanır. Ama bu rüya ara boyut rüyası. Biz uyku esnasında ölülerin ruhlarının bulunduğu ara boyuta çıkarız. Yeni ölenler burada bir hayal bulutunun içinde yaşarlar. Genelde ölümlerine, hayatlarının zorluklarına ait hayaller oluştururlar. Belli ki böyle bir hayalin içinden geçmiş ve bu bayanın acılarına tanık olmuşsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA