Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ HAYATININ İÇİNDE OLMAK

23.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kronikuykucu
Rüyamda uzaktan iki misafirmiz vardı adam karısını bize bırakmıştı hava puslu derler ya öyle bir havaydı bi cinayet işlenmiş bu adamla kadın bunu duyup gelmişler galiba adamın babasıydı kadın sürekli bitki çayı içiyordu gözleri morarmıştı uykusuzluktan sonra bir orman gibi bir yerde ben yürüyüşe çıkıyordum hep bildiğim yollar bu sefer çıkmaz sokaklarla doluydu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eğer bu insanları tanımıyorsanız ara boyutta bir ölünün hayalinin içinden geçmiş olabilirsiniz. Ara boyut bir hayaller alemidir ve orada yeni ölenlerin ruhları bulunur. Öldürülen adamın hayallerinin içinde yer almış olabilirsiniz. Aslında biz bu boyuta sürekli, astral seyahat yaparak çıkarız ama genellikle kendi tanıdığımız ölülerin çekim alanına gireriz. Ama biz sadece burada bir aileye sahip değiliz. Bir de ruh ailemiz var diğer boyutta ve belki de bu insanlar sizin ruh ailenizdendirler. Ara boyut hakkında yaptığım yorumları, arama bölüme "yeni ölen" yazarak okuyabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA