Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ HAYATINI YAŞAMAK

30.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rüyamda
Rüyamda bir adamla evlenmisim, iki tane cocigim var, bir kız biri erkek.Çocuklarım büyümüş büyük olan 5-6 yaşlarında. Küçük olan erkek çocuğu 3 yaşlarında. Eşimle boşanmışiz yafa buna benzer bisey ama yine de bur aradayiz.Aile büyükleri ve komşular yemek davetibde bulunmuş. Kocam yanımda sofrada oturuyoruz.Komsumuz yemek dağıtıyor, ben cok acikmisim patlıcan kizartma ve pirinc pilavı var.Patlican ve pilav alıyorum hem kendim hem cocuk için.Biraz yiyorum sonra pilav ekşimeye başlıyor yinede yiyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Konu komşu, aile büyükleri, vs. tanıdık değilse başkasının hayatını yaşamışsınız demektir. Bu, iki durumda mümkündür. Ya bilincin alt katmanlarına inerek geçmiş yaşamlarınızdan birine gitmişsinizdir ya da ara boyuta çıkıp bir ölünün hayallerinin içinde yer almışsınızdır. Birinci duruma daha fazla şans veriyorum. Yemeğin ekşimesi bu sahneden sonra çirkin şeyler yaşandığının bir habercisi gibi. Geçmiş yaşamlarımızda genellikle ölüm anına yakın zamanları hatırlarız. Çok nadir hatırlanır bu tip durumlar ama hipnoz esnasında yeterince derine inilirse geçmiş yaşam kesitlerini benzer şekilde görebiliyoruz. İkinci seçenek bir ölünün hayallerinin içinden geçmenizdir ve kendinizi o ölünün rolünde bulmuşsunuzdur. Bu durumu anlatan çok yorum yaptım. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye edeceğim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA