Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ HAYATINI YAŞAMAK

30.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen bn
Rüyamda evliydim aslında henüz üniversite öğrencisiyim ve bekarım ve evliliğim sallantıdaydı eşim benden çok uzak duruyordu ve ben hamileydim daha sonra o da öğrendi ve ayrılmadı benden rüyamda onun beni sevdiğini bilip hissediyordum ancak çok kırıldığım için o benim yanımda durdukça onu bırakıp gidiyordum ve yalnız kalmak istiyordum. O bebek çok önemliydi rüyamda sürekli koruyordum kendimi bebeğe birşey olmasın diye. Bebeği düşürdüm ama eşim gene de aramızı düzeltmeye çalıştı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ortak bilince bağlanmışsınız ve oradaki yaralı, acılı bir ruhun yankısını ruhunuza çekmişsiniz, kendinizi onun yerinde bulmuşsunuz. Ya da önceki hayatlarınızdan birinin izlerine geri döndünüz. Ortak bilinç, maddi dünyada yaşamış ve yaşayan herkesin, herşeyin, bilincinin oluşturduğu bir kümedir. Uyku esnasında sık sık bu kümeye bağlanırız, burada geçmiş hayatlarımızın ya da başkalarının hayatlarının, acılarının, sevinçlerinin kayıtları bulunur. Yapılan iyilikler ya da kötülükler ortak bilinçten dünyaya yansır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA