Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ HAYATINI YAŞAMAK

17.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen belma hür
Eski esim(erkek) yeni eşiyle bizim evimize gelmişler. Şu anki yöneticim ve yanında eşi var mıydı hatırlamıyorum o da vardı. Eski eşim elinde Londra haritasıymıs yeni eşine gezilecek yerleri gosteriyor ben de kendime kızıyorum kac kere gezdim ama hala hatırlamıyorum diye(ben londraya hic gitmedim iş amacıyla gitmek icin ugrasıyorum). Kızımı götüreceklermis bana da gösterirler mi diye anneme hüngür hüngür ağlıyorum. (bekarım ve henüz cocugum yok).
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hiç biri ile bir ilginiz yok ise ortak bilinçte sizi sarsacak birinin düşüncelerine rastlamışsınız demektir. Bizler uyku esnasında zihinsel olarak, hepimizin bağlı olduğu bir bilinça katmanına bağlanırız. Genelde kendi ruh ailemize mensup insanların yaşamlarını hissederiz, görürüz ve çok etkilenebiliriz. Yaşadığınız şey böyle bir durum olabilir. Çok ağladıysanız rüyayı sadece ağlamak için görmüş olabilirsiniz. Eğer böyle ise arama bölümüne "ağlamak" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA