Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ HAYATINI GÖRMEK

21.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ateşe Yakın
Rüyamda genç güzel bir kız gördüm babası mafyaymış onunla birlikte olmak isteyen birçok kişiyi sevdiği için reddetmiş sevdiği ise onu koruyacak kadar güçlü değilmiş babası mafya olduğundan güçlü birisiyle olmasını istiyormuş yine birisi kızla olmak için güzel kızı babasının yanına sürüklemiş kızda babasının yanında reddettikten sonra babasının tavrının değişmediğini görünce ağlayarak koltuğun altından tavus kuşunun rengarenk tüylerinden yapılmış çok güzel ihtişamlı bi bir ok çıkarttı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizin ya da tanıdıklarınızın içinde olmadığınız rüyaların iki sebebi vardır. Ya astral seyahat yaparak ara boyuta çıkar ve yeni ölenlerin hayallerinin içinden geçmişsinizdir ya da ortak bilinca bağlanarak dünyadaki bir yaşamı oradan bilincinize aktarmışsınızdır. Ara boyut hakkında arama bölümüne "yeni ölen" yazarak bilgili alabilirsiniz. Ortak bilinç dünyada yaşayan tüm insanların seslerinin, yaşadıklarının toplandığı bir düşünce kümesidir. Her birey görünmez bir bağ ile bu bilince bağlıdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA