Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ HAYATINA DAHİL OLMAK

09.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yelkenli
Merhaba,soylu bi ailede gizli düşmanlıklar-film seyreder gibiyim sonra dahil oluyorum-bi kadin yarim metre kavanoz içindeki tarçina zehir veya ilac katmis,diger kadina zarar vermek icin,ikisininde boynunda inci kolye var,siyah elbiseliler,gögsüme tarçın dökülüyor biraz.O aileden bi erkekte kendini korumak için bi avukat tutmus,onlarla eski bi binaya giriyoruz-onlarınmış,oyma sütunlar,aslan heykelleri,zemin,tavan heryer,herşey mermerden yapilmiş,tertemiz.terasa çikoyoruz,orasida mermer.Devami var
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ilgili beklentilerinize ışık tutacak bir rüya değil bu ne yazık ki. Hiç tanımadığımız hayatlara dahil olduğumuz rüyaların iki nedeni vardır. Birincisi astral seyahat yapıp yeni ölenlerin bölgesine geçmiş ve yeni ölen bir ruhun hayallerinin içine girmiş olabilirsiniz. İkincisi ve bence de daha kuvvetle muhtemel bir yorumla da ortak bilinça dediğimiz bölgeye bağlanmışsınız. Her ikisini uyku esnasında çok sık yaparız. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak ara boyut hakkında yazdıklarımı okuyunuz. Ortak bilinç ile ilgili size biraz bilgi vereyim. Ortak bilinç, dünyada yaşayıp ölen ve halen daha yaşamakta olan tüm insanların yaşamlarının, duygularının, anılarının ve seslerinin kayıt altına alındığı yerdir. Bir bulut gibi düşünün. Biz bu buluta uyku esnasında bağlanırız. Bazen bu bölgeden geçmiş yaşamlarımıza ait anıların içine gireriz. Ortak bilinç ile ilgili rüyalarda kendimiz rüyanın içinde isek bu anı genellikle ruhun önceki hayatlarına ilişkindir. Rüyanın içinde kendimiz yoksak anı başkalarına aittir. Bu durumda evrende yankılanan acılar ve iz bırakan olayların kayıtlarına takılırız. Evrenin bir yanında acı çeken bir ruhun yakarışları ortak bilinçte şiddetle yankılanır. Ben sizin gördüğünüz rüyanın kendi ruhunuzun geçmiş yaşamlarından birine ait bir anı olduğunu düşünüyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA