Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ HAMİLE OLMASI

21.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen karçiçeği
Birlkte olduğumadamın evinde görüyorum kendimi.gece neden gittiğimi bilmiyorumama orada kalıyorum.sabah onun evinde uyanıyorum.bir bakıyorum karısı ile odadan çıkıyorlar.karısının üzerinde açık gri gibi bir bol etek gibi birşey var.dikkatimi çeken kadının kalçası ve karnı büyümüş.ayşe hanım hayırlı olsun bebekmi bekliyorsunuz diyorum evet diyor biz hızlıyız hamileyim diyor.yutkunamıyorum sevdiğim adamın yüzüne bakyıyorum oda karısına tebessümle öyle bir sevgiyle gülerek bakıyorki.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkasının hamile olması.. Kendinize ait olmayan birini kıskanmak çok zordur. Kıskanıyorum bile diyemezsiniz. Adam evli ve muhtemelen sizi oyalıyor. Hem diğer kadına hem de size yazık. Bir an önce bu ilişkiden sıyrılmaya bakın. O aile yeni beklentiler içinde, adam size söylemiyor olmalı ama ruhsal olarak bunu hissetmişsiniz. Belki de gerçekten hamiledir kadın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA