Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ GEÇMİŞİNE GİTMEK

03.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ozknmlk
Ruyamda eskiden orada bulundugumu dusundugum yatili bir okulun kantinindeydim cocukken oralarda bulundugumu animsiyordum oturdugum masalardan gectim sonra kendimi bir evin icinde buldum benim evimmis iceriye vaşak girmeye calisiyordu butun kapilari kapattim ama bu durumu evde benden baska kimse umursamiyordu hatta kapilari acik birakiyorlardi ve ayagimin altinda dolasan bir yavru kedi vardi. Tesekkurler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dünyaya birden çok kez bedeblenerek geliriz. Yeni bir bedene girerken ruh geşmiş yaşamlarını unutur. Ancak rüyalar bizi diğer bir boyuta taşır ve geçmiş yaşamlarımızı zaman zaman hatırlarız. Bunlar bilinç dışı durumlardır ve genellikle hatırladığımızı unuturuz. Ancak bazen sizin de gördüğünüz şekilde rüyaları hatırlarız. Siz, ruhunuzun önceki yaşamlarındna birini görmüşsünüz. Eve girmeye çalışan vaşak muhtemelen sizin ölümünüze neden olan unsurun sembolüdür. Kapıları kapatmaya çalışıyor olmanız ölüme engel olmak istemenizin işareti. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA