Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ EVİNE GİTMEK

11.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen davet
Şu anda evli olan eski erkek arkadaşımın evindeydim.Eşi bizim için tencere tencere dolmalar sarmış, hamurlar açmış ve balıklar pişirmiş ama yarım kalmış hazırlıkları.Kendisi doktor ve bir hasta için arayıp çağırdıkları için oraya gitmesi gerekmiş.Evlerine gittiğimizde de yoktu.O gelemeyince, mutfağa girip toparlayalım ve yarım kalan yemekleri de pişirelim diyoruz annemle.Sonrasında tuvalet aranıyorum ve oturma odasının ortasındaki klozete oturuyorum.Tedirgin halde ihtiyacımı gideriyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu ilişki ile ilgili aklınızda bitmemiş şeyler var. Belki de en yakın dert ortağınız annenizdi. O nedenle kendinizi onunla görmüşsünüz. Başka birine anlatsanız rahatlayacağınız şeyler var. Yeni eşe kızgın değilsiniz, aksine hak veriyor olabilirsiniz. Yakında bu evlilikle ilgili bazı gelişmeler olacak, o zaman düşündüklerinizi, biraz da tedirginlikle anlatacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA