Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ EVİNDE VARLIKLAR GÖRMEK

13.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen bahar
Gerçekte iş arkadaşım olan bayan bir arkadaşımın evine gidiyorum, annesinin rahatsız olduğu şeyler varmış evde, kapılar ve pencereler beyaz, içeri girince kapının arkasında cin görüyorum, kanatları yarasa gibi, gençler ve kısa. arkadaşım görmüyor. Sesli dua ediyrum. Kuru yaprak gibi parçalanıyorlar, En son ikisi kaldığında ağzım kuruyor çok, bu sefer Allah , ya Allah diyereK onlarıda arkadaşımın açtığı pencerenin dışında yaprak gibi parçalanıyorlar. Tam 8 taneydi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evde gerçekten de kötü varlıkların etkileri varmış ve ruhsal boyutta bunları temizlemekle görevlendirilmişsiniz. Her ruh bedensiz varlıkların etkinliğine son veremez. Bazı ruhlar enerji savaşında onları yenebilecek deneyime ve güce sahiptirler. Demek ki sizin ruhunuz bilge ve deneyimli bir ruh. Arkadaşınıza rüyayı anlatın. ters giden işleri varsa yakında düzelecektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA