Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ DERİSİNİ ALMAK

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Scutiu
Rüyamda biri ölmüştü onun derisini soyup beni ameliyata alacaklardı benimde derimi soyup onun derisini bana takıcaklardı.. Ardından ameliyat oldum başka bir kişi oldum.. DOKTOR oldum bu sefer elime iğne verdiler birinide ben böyle ameliyat yapıcaktım ben hiç bir şey bilmiyorum diye geçiriyodum aklımdan sürekli sanki bütün doktor özellikleri bana geçmişti hiç bilmeme rağmen... Ardından eski arkadaşlarımı gördüm birini tokatladım dövdüm normal hayatta benden çok cüsseli olmasına rağmen bu nedir?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya yeniden doğuşu simgeliyor. Bir yaşamdan diğerine akış. Deri bedeni simgeliyor. Daha önceki yaşamlarınızdan birinde doktormuşsunuz. Arkadaşlarınızı tokatlamanız geçmişle barışık olmadığınızın işareti. Bu yaşamda agresif birisiniz belki de. Oysa daha önce sadece insanlara yardım etmek için gelmişsiniz dünyaya. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA