Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ ÇİÇEĞİNİ ALMAK

19.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çaytriyakisi
Hayırlı günler Rüyamda bir kadın eşiyle birlikte kendi büyüttüğü saksıdaki çiçeklerini bana hediye etti hepsi çok güzel ve bakımlıydı bir tanesi beyaz yapraklı çok güzeldi sonra ben bir şeyhin talebesiymişim ikikere huzuruna çıktım ve üzerimde lacivert pardesü vardı ve huzurunda iki kere namaz kıldım ve şeyhin dersini dinledim ama benimde talebelerim varmış yani şeyhin üst talebelerindenmişim. evliyim,memurum ve hamileyim yorumunuz için şimdiden çok teşekkür ediyorum...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birileri kendi besledikleri umudu size varecek ya da size umut aşılayacak. Bu sizin için bir beklenti dönemine girmeyi temsil ediyor ama sonuçlarından neredeyse emin olacaksınız. Şeyhlerle ilgili rüyalar bilinçaltının ürünleridir. Kula tapmak dine aykırıdır ama ne yazık ki öğrenilmiş yanlışlardan biridir. Böyle şeylerle ilgilenmiyorsanız bile ilgilenen insanlardan etkileniyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA