Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASININ AĞLAMASI

09.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mısır
Rüyamda ormanın içinde ahşap bir evdeydim. Annemi ararken dışarı çıktım. Bir dere akıyordu ve annem karşı tarafındaydı. Dereyi yürüyerek geçip annemin yanına gittim. Bir ağacın altında ağlıyordu ben ona sarıldığımda ince ince yağan bir yağmur başladı. Karşı tarafta kardeşim vardı ve derenin çok derin olduğunu yanımıza gelemediğini benim nasıl geçebildiğimi sordu. Sonra yağmur dindi. Dere çekildi yok oldu. Derenin altından çiçeklerle dolu bir bahçe çıktı. Anlamını merak ediyorum. Teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kaderde bazen sıkıntılı zamanlar vardır. Engel olamayız, başımıza geldiğinde katlanmaktan başka çaremiz yoktur. Ailenizle ilgili bir sıkıntılı dönem yaşanacak, anneniz biraz üzülecek ve onu teselli etmek size düşecek. Ama rüyanız bunun geçici bir şey olduğunu söylüyor. Hayat yine güzel yüzünü gösterecek size bir süre sonra. Sabır edin ve annenize de bunu telkin edin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA