Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASI OLMAK

14.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen NUR
İyi günler Kahin Hanım rüyamda bir deniz kenarındayız yanımda ablam dediğim bir arkadaşım var.Ama denizin kenarın da domuz sürüleri var.Kız arkadaşım giriyor.Peşinden de domuzlar giriyor. Aha şimdi ''deniz kirlendi pis de kokuyor'' diyorum. Sonra ben yukarıda topraklı olan bir bölgede denize giriyorum.rüyamda güzel bir bayanım. Fiziğim de güzel ve popom da çok güzelmiş. Aslında rüyamda benmişim ama ben değilim.Çok ilginçtir ki aynı fizikteki kadını bir başka rüyamda yine ben olarak görüyorum. Ve yine güzel bir denizde siyah mayo ile yüzdüğümü görüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dünyaya bir kez enkarne olmuyoruz. Çeşitli bedenlerde tekrar tekrar doğuyoruz. O bayan sizsiniz ve o deniz kenarında, belki domuz sürüleri olan bölgede bir yaşamınız son buldu. Çok ani ve şiddet dolu ölümlerde ruh bu travmayı ara ara hatırlar. Ruhunuzun üzerindeki izleri rüya olarak görüyor olabilirsiniz. Bir başka yorumla ortak bilince bağlanıyor olabilirsiniz. Biri size nasıl öldüğünü anlatmaya çalışıyor olabilir. Ortak bilinç ve astral seyahat konusunda önceden yaptığım yorumları okuyabilirsiniz, sizin için aydınlatıcı olur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA