Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASI İLE YATMAK

25.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen zzz
Eski işyerindeki arkadaşımın bir gözü kör olmuş.zaten bir gözü normal iken diğeri küçük ve şekilsiz.Bu arkadaşın karısını sırtı açık olarak yatakta başka birine sarılırken görüyorum.Sonra şu an çalıştığım yerdeki bayan arkadaşımı saçlarını zenciler gibi örmüş üstten toplamış olarak görüyorum saçları sanki turuncu gibi.mavi dosyalar içinde beyeaz kağıtlar benim imzam mı benim adım mı yazıyor diye anlamaya çalışırken başkasının ismini görüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arkadaşınızın eşi kocasını aldatıyor olabilir. Başka bir yorumla bu bayan kendisi için yaşayan biridir. Ve yolla ilgili bir konu için bir erkekten destek almaya çalışıyordur. Saçlardaki dosyalar çapraşık bir işin ve sonuçlarının birini yönetici konumuna getireceğini anlatıyor ama bu siz değilsiniz. Oysaki çıkan sonuçtan kendiniz adına umutluymuşsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA