Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASI İLE NİŞANLANMAK

27.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Parten
Nisan hazirligi yapiyorum cok zengin birisi guya cok pahali kuaforde makuaj yapiliyor bana pembe yanakli cok şişman birisi ve de terlemis sonra erkek arkadaşımı gordum beyaz namazlik tulbent takmis sonra diyorum ki sen bas ortmeyi sevmezsin ailen de sevmez. ikinci ruyamda yengemle anneme ruyami anlatıp yorumlatiyordum sevgilim başörtüsü takmis acaba evlenecek mi demek hani basortusu takan ruyada evlenir ya vs oylece uyandim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Karışık rüyalarınız. Erkek arkadaşınız yerine bir başkası ile birlikte olmaktan endişelisiniz. Ayrıca diğer rüyanızda sizi üzen bu kişinin size dönceğini söylemişsiniz. Ayrı mısınız? Anlamadığım noktalar olduğu için ben bu rüyanın bir bilinçaltı rüyası olduğunu düşündüm ancak erkeğin başörtüsü takması ailesinin istediği biri ile evlenmesini temsil eder. Normalde falcıların dedikleri çıkar ama size birleşeceğinizi söylemiş. Rüyalar arasında ciddi tutarsızlıklar var. Sanırım kafanız biraz karışık. İyi bayramlar diliyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA