Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASI İLE EVLİ OLMAK

11.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Güneş
Gerçekte ölmüş olan Babam ölmemiş onu bulmaya çalışıyorum. Evlenmiş, Çocuğu var diye duymuşum birinden. Arkadaşının numarasına ulaşmışım. Arayıp başka biri gibi numarasını sormuşum.numarası yok ama oğluyla kızının numarası var diyo adam. doğruymuş çocukları varmış başkasından başkasıyla evlenmiş diyorum içimden. Olsun ver çocuğunun numarasını sen falan diyorum. Ve bu şekilde ikinci gördüğüm rüya bu. Daha önceden de babamın yıllar sonra ölmediğini başka biriyle evli ve çocuğu Olduğunu görmüştüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babanızın ne zaman vefat ettiği önemli. Eğer iki yıldan az olduysa babanız gerçekten de başkası ile ilişkide bulunmuş ve bu ilişkiden çocuğu olmuş olabilir. Eğer babanızın vefat daha eski ise gizemli bir olayın içine gireceksiniz demektir. Baban tarafınızda açıklanmayan sırlar olabilir ve bunları öğrenme çabasına girebilirsiniz. Babanızın vefatı ilk yazdığım gibi ise arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA