Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKASI HAKKINDA BİLGİ ALMAK

09.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gmze
Gercekte tam uc yildir tanidigim fakat ayrildigim erkek arkadasim vardi suan cok sıkıntidayim ama bunlardan hic haberi olmayan uzak komsumuz ruyasinda Annemi ve beni goruyor annem ona diyormuski ben evlendim ama evlendigim kisiyle benden icin kizim uc yildir sevgiliymis demis komsumuz uc yili cok net hatirladigini soyledi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Annenizin bu ilişkiden haberi varsa gönül bağı kurmuş olabilir bu erkekle. Sizinle evlenmesini çok istediğinden olabilir. Ama başka bir yorumla bu rüya annenizin, bu ayrılıkta erkek arkadaşınızla aynı görüşte olduğunu gösterebilir. En son olarak da anneniz başka bir yaşamında o erkekle evlenmiş olabilir. Bizler, kendimize ait bir ruh ailesinden kopup gelir ve bu dünya yaşamına düşeriz. Genelde aynı ruh ailesinden insanlar farklı yaşamlarda birbirlerine, eş, kardeş, çocuk, akraba ya da tanıdık olurlar. Bu yaşamımızda bize kardeş olan bir ruh diğer yaşamımızda bize eş olabilir mesela. Bizeler yüzlerce kez bedenleniyoruz ve dünya yaşamını deneyimliyoruz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA