Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKAN OBAMA İLE KONUŞMAK

19.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilamina
Apartman dairesinin üst kat girişinde Başkan Obama ile beraberim.Obamanın arka solunda bir odaya açılan kapı var.İçeridekiler tanıdık değil az kişiyiz.Obamaya fotoğraf çektirmek istediğimi söyleyince kabul ediyor ve aynı samimiyet ve sıcaklıkla sarılıp çektiriyoruz.Onun güzel kokusunu hissedip mutlu oluyorum.Sonra başka kadınlar giriyor evli yüzüklü takı takınmışlar.Sola eğimli karlı yolda yürürken 2 emekli kadın arkadaşımı görüp konuşuyorum.O giyim ve ayakkabıyla yüreyemeyince dönüyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanızı uzun uzun yazmışsınız, burada görünen sadece kısa bir bölümü. Bunu belirrikten sonra yoruma geleyim. Amerika ile ilgili resmi bir işiniz olacak. Bir evlilik, bir oturma başvurusu, vize, vs. Bu beklenmedik bir durum, şaşkın ve mutlu olacaksınız ve bu süreci yaşamınız boyunca unutmayacaksınız. Yaşamınızın bir bölümünde yalnızlık çekmişsiniz, bu hayat size uygun değilmiş. Şimdi kaybettiğiniz ya da hiç yakalayamadığınız şeyleri yaşama zamanı. Kendinizi yeniliklere açın, umutlu olun ve bekleyin. Güzel bir rüya görmüşsünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA