Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKALARINI KÖTÜ GÖRMEK

17.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rüyacı
Rüyamda dolabımı temizlerken kullandığım kahverengi örtünün camdan sirkelerken aşağıya komşumuzun avlusuna düştüğünü gördüm ve inip aldım. indiğimi değilde çıkarken kat kat yukarı çıktığımı gördüm ayrıca her katta o katta oturan komşumla katıyla ilgili olumsuz bir şey gördüm. hatırladığım birinde komşumuzun oğlunun bir ağaç tepesinde etrafında küçük sinekler olduğu ve sonra oturduğumuz kat için şükrettim iyi ki bu katta oturuyoruz diye. Gerçekte olduğundan bir kat yukardaydı evimiz 3kat çıktım
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkalarını kötü görmek.. Apartmandaki olumsuzluklar bu evlerde ya da apartmanın bu katlarında negatif enerji olduğunu söylüyor. Nedenini bilemeyiz ama bazı enerjiler binaların duvarlarına işler. Orada oturanlar bu yüzden sürekli sorunlar yaşarlar. Sizin apartmanınızda da böyle bir şey var. Belki bir büyünün etkisi altındadır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA