Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKALARINDAN UTANMAK

13.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Demirci
Kuzenimin düğünündeyim. Onunda gerçek hayatta evlendigi kişinin kardeşi beni seviyor bende hoşlanıyorum ama bizim işimiz olmadı. Rüyamdada her gittigim yere geliyo düğünde herkes anlıyo bana sarılıyor yaklaşıyor beni rahat bırakmıyor aşırı bunaltıyor git diyorum anlayacaklar ama sesden beni duyamıyor en sonunda babam gözleri kıpkırmızı geliyor bana çok kızıyor noluyo o sırada bakıyorum o kişi gitmiş düğünde herkes bana gülüyor ama ben bu durumdan aşırı rahatsızım istemediğim halde herkes anladı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Her iki rüyanız da bilinçaltı rüyası, haberci değil. Ailenizle özel ilişkileriniz konusunda sorunlar yaşıyorsunuz sanırım. Genç bbir kızsınız ve elbette ki erkek arkadaşınız olacak, aksi yanlış olur zaten. Kaç yaşındasınız bilmiyorum ama ailenizdne uzak yaşadığınıza göre üniversite çağında olmalısınız. Onlarla açık açık konuşmayı deneyin, en güzel çözüm bu olur. Kimseyle ilikiniz olmadığını ama bunun elbette bir gün olacağını söyleyin. Gizlenmek yerine açıkça konuşmak her zaman daha etkilidir. Ancak bunu yaparken saldırgan ve kırıcı olmak yerine sakin ve kararlı bir tutum takınırsanız herkes size saygı gösterecektir, merak etmeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA