Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA YERE GEÇME ŞANSINI KAYBETMEK

01.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Magician
Telefonda iki ses konuşuyor.erkek olan bir firmanın üst düzey yönetcisiymiş ve gerçekte olmayan Selin adında yöneticimi arıyor,ona sürekli eski takım arkadaşlarını aldığı için sitem ediyor bu sefer de kendisinin onun takımınndan birini istediğini söylüyor.İsim olarak benim adımı veriyor.yöneticim adımı araştırıyor hangisi diye çünkü aynı isimden 2 kişi daha var firmamda.hepsi benimle alakasız pozisyonda.Ama posizyon benimle ilgili olmasına ragmen başkasının soyadını söylüyorlar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Pozisyon değişiklikleri için uygun zaman değil. Başvurularınız reddedilebilir ya da beklemeye alınabilir. Aynı vasıflara sahip başkaları size tercih edilebilir. Diğer rüyanız da benzer bir konuya parmak basıyor ama orada söylenen şey şudur; bekleyin, istediğiniz kariyere daha çabuk ulaşabileceğiniz başka bir şans yakalayacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA