Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA VARLIKLARLA BİRLİKTE OLMAK

03.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen aleyna aydoğdu
Bir kız vardı yardım istiyordu melek gibi iyi biri gibi görünüyordu ona yardım etmek istedim , hastane gibi bir yere gittik daha sonra eski oturduğum apartmanlardan birindeydim, tanıdığım ve tanımadığım bir kaç kişi vardı aşağı , dışarı doğru kaçıyorlardı, kıza gidelim dedim ve yanında bir ruh gördüm tıpatıp aynıydılar kız şeytan idi, yanında ki ruhta öyle , kaçmaya başladım, ortada kimsecikler yoktu, ben ve kız kalmıştık, aşağı koştum koştum, kız beni tam yakalayacakken uyandım, şeytan gibiydi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Uyku esnasında, bedeninizden kısmi olarak ayrılıp ara boyuta çıkmışsınız. Ara boyut yeni ölenlerin, bizim ruhsal rehberlerimizin ve sizin gibi burayı ziyaret eden yaşayan ruhların mekanıdır. Bu boyutta hayaller anında tezahür eder. Gördüğünüz kız sizden yardım istediğine göre o, yeni ölen birinin ruhudur. Sonrasında sizin ve onun hayalleriniz birleşmiş. Şeytanlar, balçık çamurlar, işkence aletleri ve diğer bedensiz varlıklar bu boyutun en çok rastlanan hayalleridir çünkü yeni ölenler dünyadaki inançları ile ilgili gördükleri hayallerin içinde çok zor zamanlar yaşayabilirler orada. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA