Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA ÜLKEDE OLMAK

27.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen emrah şimşek
Daha önce hiç yurtdışına gitmemiş, böyle bir planı ve düşüncesi olmamış biri olarak rüyamda eski bir arkadaşımla kazakistan, kırgızistan gibi Türki cumhuriyetlerde gezdiğimi gördüm. tarihi binaları ve bunlar arasındaki ulaşımı, oradaki insanlarla iletişim kurmaya çalışmamızı ayrıntılı bir şekilde gördüm.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gerçekten de ileri bir tarihte böyle bir durumun içinde olabilirsiniz. Başka bir açıdan önceki yaşamlarınızda o bölgede yaşamış da olabilirsiniz. Bu tip rüyalarda genelde ikinci yorumum geçerli oluyor. Derin uykuda bilincin alt katmanlarına inerek geçmiş yaşamdaki anıları hatırlıyoruz. Bunun bir benzerini ancak hipnoz ile elde edebiliriz. Eski anılarımıza bu yaşamımızdaki kişileri monte ediyoruz. Bazen de bu kişilerle geçmiş yaşamlarımızda da aynı süreçlerin içinde yer almış olabiliyoruz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA