Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA BAŞKA EVLERE GİTMEK

21.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Abby
Rüyamda sözde eskiden yaşadığım bir evde bir grup insanla bir şey arıyorum. Genç bir adam var o grupta da ve flört ediyorum çok hoşlanmasam da aslında önce, sonra öpüyorum ama hemen pişman oluyorum sonra. Bu sefer de o peşime düşüyor. Gerçekte o evi hiç bilmesem de orayla ilgili anılarımı düşünüyorum rüyamda. Sonra başka bir rüyaya geçtim yine tanımadığım bir evde yaşıyormuşum, babamın kapıyı açık bırakmasıyla eve sarı şişman bir kedi giriyor. Kimse çıkartamıyor en sonunda yine babam çıkartıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başkalarının düşünce alanına giriyorsunuz, bu evleri daha önce görmüş olmanız bunu gösteriyor. Biri sizi istiyor ama sizin onu istemeyeceğinizi düşünüyor. Rüyada o düşüncenin çekim alanına girmişsiniz. Gördüğünüz onun hayali, onun rüyası ama siz onu kendini gördüğü surette görüyorsunuz ki gerçekte muhtemelen öyle görünmüyor. Evdeki anılar o çekim alanına ilk girişiniz olmadığının işareti. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA